Menu:

Typy mužů

Říká se, že typický muž je průměrně inteligentní a není příliš ambiciózní v pracovním, ani osobním životě. Vykonává běžná povolání odpovídající jeho vzdělání a hledá ženu, která se postará o celou domácnost a děti. Svůj volný čas dělí mezi rodinu, své kamarády, se kterými občas zajde na pivo, a další aktivity jako jsou sport či práce kolem domu, který si sám dokázal postavit. Na tento typ muže narazíte spíše na venkově nebo menších městech, kde muži tento způsob života vyhledávají a jsou v něm spokojení. Seznámení s takovýmto mužem je poměrně jednoduché a mnohdy probíhá během společenských událostí, jako jsou městské slavnosti, zábavy, poutě nebo jiné veřejné oslavy.

Muži z velkoměst jsou více ctižádostiví a mají jasné představy o svém životě, ať už se to týká jejich kariéry nebo rodiny. Jejich ambice často vycházejí z konkurenčního prostředí, ve kterém se pohybují. Tito muži jsou většinou vysokoškolsky vzdělaní nebo jsou poměrně úspěšní na trhu práce. Obvykle tráví mnoho času v zaměstnání, ve kterém dosahují stanovených cílů, uspokojují své potřeby a hledají dobré finanční ohodnocení. Pracovní projekty a jiné úkoly jsou pro ně výzvou a jejich splněním chtějí ukázat sobě a svému okolí, jak úspěšní dokážou být. Pokud si pořídí rodinu, zabezpečení manželky a dětí je dále motivuje k tomu, aby dosahovali úspěchů a dobrých výdělků. Seznamka na internetu ve svých katalozích obsahuje i tento typ mužů.

Kromě seznamky na ně nejčastěji narazíte na sportovních událostech, firemních večírcích nebo koncertech. Muži ale stále častěji využívají internetových služeb, protože jim šetří čas, který by strávili potkáváním nevhodných žen. Seznamka online totiž eliminuje ty ženy, které neodpovídají jejich představám, a nabízí ty, po kterých touží. Pokud se tedy zaregistrujete na stránkách ověřené seznamky, můžete se i vy stát jednou z oslovených žen.

25. 07. 2012