Menu:

Seznamte se s cizinci, aniž byste museli cestovat

Nechcete trávit podzimní večery osamotě a rádi byste si našli nějakou spřízněnou duši? Jestliže dlouhodobě řešíte problém se seznámením, pak je nejvyšší čas vyzkoušet nové metody seznámení. I když mnoho z nás odsuzuje seznamky, zejména ty internetové, pro jejich nespolehlivost a velkou anonymitu na internetu, patří právě tento způsob seznamování k nejjednodušším metodám jak se mohou seznámit ti, kterým chybí dostatek odvahy či volného času. Výhodou seznámení prostřednictvím internetu je možnost najít si partnera hezky z pohodlí bytu, či třeba útulné kavárny.

Seznamte se třeba v kavárně 

Pokud patříte k těm, kteří si rádi vychutnají dobrou kávu a nějaký dortík, pak není nic jednoduššího, než když si příště sebou vezmete také notebook, tablet či obyčejný mobilní telefon a podíváte se na stránky seznamek zprostředkovávajících seznámení nejen s Čechy, ale i s cizinci. Vyzkoušet můžete například stránky www.evropska-seznamka.cz, které se zaměřují na seznámení žen z České a Slovenské republiky s muži z celého světa. Stačí si zde vytvořit profil a poté už si můžete vybírat z databáze mužů, kteří touží po seznámení. Jedná se o rychlý způsob, jak si najít zahraničního partnera bez nutnosti vycestování z republiky. Výhodou je možnost volby dalších komunikačních kanálů, jak bude vaše vzájemná komunikace probíhat. Není vyloučeno, že po několika dnech či měsících vzájemné komunikace prostřednictvím internetu, pocítíte chuť setkat se osobně.

Při setkání buďte obezřetní

Seznamka rande samozřejmě umožňuje a je i očekávaným výsledkem, ale než se na něj vydáte, nezapomínejte, že se setkáte s někým, kdo je pro vás zcela cizí. Ideální stav by samozřejmě byl, že vše, co jste si o sobě vzájemně sdělili prostřednictvím internetu jsou naprosto pravdivé informace, ale přiznejme si, že každý se vnímáme trochu jinak, než jak skutečně vypadá realita, a proto se připravte na to, že ten, kdo se vám prostřednictvím obrazovky zdál jako naprosto ideální, může mít ve skutečnosti nedostatky, které odhalí až osobní setkání.

30. 10. 2017