Menu:

Bělení zubů

Ráda se usmíváte, avšak trápí Vás zažloutlé zuby? K nezdravému vzhledu zubů může přispět také časté pití kávy, čaje i kouření cigaret. Úsměvu bez šrámů můžete docílit správným čištěním zubů. Bohužel existuje stále mnoho osob, které nevědí, jak správně o zuby pečovat.

Správným čistěním zubů můžete předejít opakovanému vzniku kazu nebo zánětu dásní. Ke kvalitní péči o zuby Vás dovedou také dentisté Prague Dental Clinic. Tato pražská klinika provádí v rámci dentální hygieny odstranění zubního kamene a pigmentace. V rámci návštěvy u lékaře proběhne instruktáž hygieny, během které Vám dentisté nejprve čištění zubů vysvětlí teoreticky, následně proběhne praktický nácvik. Prague Dental Clinic provádí také bělení zubů Praha.

Dentisté Prague Dental Clinic doporučují provádět dentální hygienu v intervalech tři až šest měsíců. Dříve než Vám lékaři provedou bělení zubů, je nutné provést odborné vyšetření. Před bělením zubů je nutné mít zuby bez kazů a dásně bez zánětů. V případě nutnosti je nezbytné odstranit také zubní kamen a pigmentaci. Bělení zubů existují trojího druhu. Ordinační bělení používá akcelerační lampu a vyšetření trvá zhruba jednu hodinu. Jedná se o jednorázové bělení.

Domácí bělení se doporučuje provádět s aplikací bělícího gelu do individuálně zhotovených nosičů, které si pacient nasazuje dvakrát denně po dobu čtrnácti dnů. U šedavě zbarvených zubů se aplikuje tak zvané vnitřní bělení. S dentální hygienou Praha se již nebudete muset stydět usmát ze široka na Vaše okolí a dopřát si tak pocit radosti a štěstí. 

27. 08. 2014