Menu:

Kam na sraz maminek s dětmi?

Hledáte ubytování pro sraz maminek s dětmi a nedaří se Vám najít takové ubytování, které by poskytovalo dostatek místa pro větší skupiny? Rozhodně neházejte flintu do žita, díky ubytování Macocha si budete moci užít víkend nejen Vy, ale také děti.

Ubytování Macocha je ideálním místem pro větší skupiny

Ubytování Macocha disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením a poskytuje tak komfortní ubytování pro všechny, kteří chtějí prožít pohodový víkend v malebné přírodě Moravského krasu. Hotel se nachází v jihomoravském městě Blansko. Právě toto město je vstupní branou do Moravského krasu. Přívětivá je nejen lokalita, ale také cena levného ubytování Blansko. Hotel je vybaven restaurací, kam si můžete přijít na něco dobrého k jídlu. Větší děti si mohou s rodiči nebo se svými kamarády v komplexu hotelu zahrát kuželky nebo squash. Fotografie ubytování si můžete prohlédnout zde www.hotelprobe.cz. Na těchto webových stránkách také najdete kontaktní údaje na provozovatele hotelu, u nichž můžete ubytování rezervovat.

Kam na výlet v okolí Blanska?

Blansko je velmi vyhledáváno také turisty pro jeho zajímavé turistické cíle. Mezi ty nejoblíbenější bezpochyby patří jeskynní komplex Moravský kras s nádhernou krápníkovou výzdobou. Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Hezkým výletem se může stát návštěva Punkevní jeskyně s propastí Macocha. Výlet bude pro děti o to zajímavější, rozhodnete-li se tento výlet spojit s plavbou po říčce Punkvě. Zavítat můžete také do Kateřinské jeskyně, která je proslulá unikátními hůlkovými stalagmity, nebo do jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou. V letních horkých dnech se můžete přijít svlažit do Aquaparku v Blansku. Lákavě zní také procházka k rozhledně ve Veselici.

26. 04. 2018