Menu:

Jazyková škola Brno

Jazyková škola Brno nabízí široké veřejnosti i firemním společnostem velkou nabídku jazykových kurzů. Lektoři jazykových kurzů poskytují jak individuální výuku, tak vyučování ve skupinkách. Kurzy na míru jsou vhodné pro studenty, kteří se nemohou například zúčastňovat výuky každý týden. Tito studenti se mohou vzdělávat buď v rámci individuální výuky, nebo se domluvit s přáteli a učit se cizímu jazyku v kurzech, které jsou určeny pro skupinku přátel. Pokud jste se domluvili se svými přáteli, příbuznými či kolegy v zaměstnání, je právě tento kurz to pravé ořechové pro Vás.

Kromě toho, že se naučíte velmi dobře ovládat Vámi zvolený jazyk, jsou tyto kurzy také finančně výhodné, neboť cena kurzu se dělí počtem studentů. Na této webové adrese http://www.jazykovyservis.cz/jazykove-kurzy/ se dovíte bližší informace o kurzech na míru, naleznete zde také ceník jednotlivých kurzů. Také kurzy pro veřejnost disponují bohatou nabídkou světových jazyků.

V nabídce naleznete jak angličtinu, tak němčinu, španělštinu, francouzštinu a ruštinu. Zejména cizinci pak uvítají jazykový kurz češtiny pro cizince. Velkou výhodou jednotlivých kurzů je zejména výuka v malých skupinkách po pěti až devíti studentech. Jazykovou školu Brno můžete navštívit nedaleko samotného centra města Brna v Králově Poli na Palackého třídě.

Výuka jazykových kurzů začíná prvního října. Pokud byste se rádi přihlásili do některého z jazykových kurzů, avšak nejste si jisti tím, jaká jazyková úroveň je pro Vás ta pravá? Zkuste si před přihlášením do Jazykové školy Brno udělat rozřazovací test, který Vám napoví více.

17. 09. 2013