Menu:

Seznamte se cizojazyčně!

Muži mají se seznamováním mnohdy větší problém, než ženy. A také by dle obecného zvyku měli udělat první krok. Jenže právě to bývá pro stydlivější jedince zásadní problém! Internetové seznamování takovým mužům může v mnohém pomoci. Za klávesnicí počítače nebo při ťukání smsky do mobilu je totiž ženy nevidí, a oni si navíc mohou vše, co napíšou, pořádně rozmyslet. Některé seznamky, jako například ta, kterou lze najít na stránkách www.tschechische-traumfrauen.de, dokonce umožňují cizincům, aby si našli svoji vysněnou drahou polovičku v České republice. České krásky pak mohou využít toho, že nejen najdou partnera snů, ale ještě ke všemu se naučí některý ze světových jazyků. A to přeci nikdy není od věci!

Aby se muži přestali při dvoření stydět, musí si být „jisti v kramflecích“. Přiznejme si, ženy to mužům mnohdy vůbec neusnadňují a oni tápou a přemýšlejí, jestli v těch či oněch vodách má cenu hledat nebo nikoliv. Možná právě seznamka, která lidem umožní najít si cizince či cizinku, může být v mnohém užitečná. Málokdo z nás totiž zná cizí jazyk naprosto dokonale. A to přesně může být při seznamování veliká výhoda. Drobné nedokonalosti při vyjádření bude partnerka brát jako roztomilé chybky. Muž se navíc ke své vysněné ženě může dostat tím, že ji požádá, aby mu s cizí řečí pomohla. A naopak to samozřejmě funguje úplně stejně! Překonávání takovýchto drobných úsměvných překážek pak může být přesně oním potřebným pojidlem, které dokáže upevnit leckterý počínající vztah!

Milé dámy a milí pánové, všichni, kdo byste se rádi seznámili s mužem či ženou snů, neostýchejte se a využívejte internetové seznamky. A rozhodně se nebojte zabrousit o cizojazyčných vod. I tento krok může vést ke kýženým výsledkům…

 

 

 

24. 03. 2017