Menu:

Seznámení s mužem snů

Seznámení s mužem snů může proběhnout prakticky kdekoli, ať už ho plánujete, či je náhodné. A nečekaná spontánní setkání jsou obvykle ta nejlepší. Seznámit se se zajímavým mužem můžete při sportu, na večírku nebo open-air festivalu, v kavárně nebo třeba v zahraničí na dovolené. Některé ženy však jdou svému štěstí kupředu a zkouší i seznámení přes některou ze seznamek. Ať už je jejich volbou seznamka štěstí, evropská seznamka nebo kterákoli jiná důvěryhodná seznamovací agentura, vždy si mohou vybrat svého potenciálního partnera z katalogu mužů uvedeného na webových stránkách.

Muži hledající vztah do svého profilu uvedou základní údaje o své postavě, věku, vzhledu a zájmech a potom už jen čekají, zda je nějaká žena kontaktuje. Ti aktivnější ženy odpovídající jejich představám vyhledávají sami a oslovují je pomocí emailu. Nabízí se i live chat, který je rychlejší formou komunikace a vzájemného poznávaní se. Seznamka.cz obsahuje i kategorie vztahů, které muži i ženy hledají. Patří mezi ně vztahy vážné, flirt, přátelství, dopisování nebo společné cestování. Mnoho mužů hledá pouze přátelství a nezávazný vztah, při společné cestě do zahraničí nebo déle trvající dovolené se však leccos může změnit a původní přátelství nebo flirt zintenzivní a stane se vážným.

Na evropské seznamce lze také hledat partnera z jiné kultury. Ženy mohou prakticky kontaktovat muže z celého světa. Na seznamce jsou tradičně muži z Německa, Rakouska, Švýcarska nebo Velké Británie, seznámit se můžete ale i s muži z USA či Afriky. Výhodou navázání kontaktu s cizincem je možnost procvičit si angličtinu nebo jiný cizí jazyk a také cestování. Určitě jednou nastane chvíle, kdy se budete chtít se svým potenciálním partnerem potkat tváří v tvář a navštívit ho v jeho rodné zemi.

29. 09. 2012