Menu:

Romantický víkend s cizincem v Jizerských horách

Láká Vás prožití konce kalendářního roku na dovolené v Jizerských horách a ráda byste zde prožila romantický výlet s cizincem, kterého jste poznala na svých toulkách po Evropě? Ubytování pro tento výlet můžete hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz ubytovani.kamsi.cz/jizerske-horya rezervovat si ubytování v některém z místních hotelů, penzionů či apartmánů. Během víkendu budete moci poznat Vašeho nového přítelem mnohem lépe než jen z výměny elektronické korespondence a telefonování.

Severní Čechy společně s Jizerskými horami lákají k lyžování díky rozmanitým možnostem na Tanvaldském Špičáku, v Bedřichově i na Severáku. Všechna tři vyjmenovaná lyžařská střediska patří k nejoblíbenějším lyžařským areálům v České republice. Na své si zde přijdou, jak milovníci sjezdového lyžování a snowboardisti, tak běžkaři. Navíc všechny tři lyžařské areály se nachází jen kousek od sebe mezi severočeskými městy Libercem a Tanvaldem. Ze všech areálů můžete nastoupit také na proslulou běžeckou Tour de Jizerky a vychutnat si tak při běžkování malebné pohledy na místní vrcholky hor.

Jizerské hory však můžete poznat také při návštěvě mnoha zajímavých pamětihodností. Na výlet se tak můžete vydat na rozhlednu Slovanka, která je prý údajně nejstarší železnou rozhlednou v Čechách. Dětem můžete pobyt v levném ubytování Liberec zpříjemnit v Dinoparku Liberec či navštívit Centrum Babylon a užít si hodiny relaxace v sauně či se vyřádit na tobogánech a skluzavkách. Dominantou města Liberec je bezpochyby hora Ještěd, kde najdete dvě čtyřsedačkové lanovky, jednu dvousedačkovou lanovku a šest lyžařských vleků.

27. 12. 2016