Menu:

Indoor skydiving a jiné adrenalinové zážitky

Nechcete jen tak prosedět podzimní dny doma u televize? v tom případě vyzkoušejte něco, co Vám zdvihne adrenalin v žilách! Díky bohaté nabídce Firmy na zážitky se Vám může tento plán podařit dotáhnout do úspěšného konce. Firma na zážitky je společností, která již celou řádku let nabízí bohatou paletu nejrůznějších typů na nezapomenutelné zážitky, které lze prožít v rámci celé republiky.

Tyto netradiční zážitky se mohou stát nejen náplň některého z Vašich výjimečných dnů, ale můžete je také darovat svým blízkým jako dárek. Na této webové adrese http://www.firmanazazitky.cz/ si vybere opravdu každý, ať už je milovníkem adrenalinových sportů či si rád odpočine po namáhavém pracovním týdnu ve wellness. Vybírat zde můžete nevšední zážitky jak pro dospělé, tak pro děti. Adrenalinové dárky jsou vhodné, jak pro muže, kteří zažijí rádi vzrušení, tak pro ženy, které si chtějí dokázat, že v sobě najdou dostatek odvahy na to, aby například vyzkoušeli se svým parterem indoor skydiving.

Indoor Skydiving pro dva je možné absolvovat v první Skydive Aréně v České republice a východní Evropě. Během tohoto volného pádu si získáte jedinečnou možnost cítit se na chvíli jako volně létající pták. Kdo si potrpí na rychlou jízdu, bude s tímto zážitkem opravdu spokojen, neboť při indoor skydiving je možné dosáhnout rychlosti až 280km za hodinu.

Patříte mezi milovníky vody a rádi na ní zkoušíte adrenalinové kousky? Pak vězte, že to co zažijete s flyboardingem, o tom jste neměli ani ponětí, že lze něco takového zažít. Díky Flyboardu máte nyní jedinečnou možnost vznést se až deset metrů nad vodní hladinu i pod ni.

19. 09. 2013